Autorskie filmy z naszego kanału Youtube:

MAGDALENA ABAKANOWICZ * Doskonały autorski dokument ukazujący przy pracy jedną z najsłynniejszych polskich artystek i kolejne wątki jej rozwoju twórczego. Światłe rady Pana Żarówki. Opowieść zwarta, nic się nie snuje. 1 minuta i 26 sekund.

HENRYK ARCTOWSKI * Przełomowe dzieło dokumentalistyki polarnej, jak pingwin na podbiegunowym spacerze, krok po kroku, zatrzymujące w kadrze kluczowe momenty życia sławnego polskiego badacza. Światłe rady Pana Żarówki. 1 minuta i 18 sekund.

JAN JÓZEF BARANOWSKI * Kolejny już wybitny fabularyzowany dokument naszego autorstwa, dzieje geniuszu i występku, okrzyki zachwytu i chichot historii. Światłe rady Pana Żarówki. 1 minuta i 16 sekund.

FRYDERYK CHOPIN * Głęboko poruszające dzieło filmowe, po raz pierwszy naocznie przedstawiające autentyczne uczucia i nastroje kompozytora, stany ducha znane dotychczas historii muzykologii wyłącznie z opisów, opisów mglistych jak poranki na łąkach Nadleśnictwa Radziwiłlów. Światłe rady Pana Żarówki. 1 minuta i 29 sekund.

ANTONI CIERPLIKOWSKI - Antoine de Paris * Przeczesawszy znane i nieznane zakamarki światowych archiwów, twórcy tego fenomenalnego dokumentu zabierają widza w podróż do gwiazd Hollywood. Dwudziestowieczny Paryż, Nowy Jork, St. Moritz i Sieradz, zapach perfum i szczęk nożyczek. Światłe rady Pana Żarówki. 1 minuta i 13 sekund. O włos od Oscara.